×
میز کار   پروفایل  

سوالات متداول

سوالات متداول
 • چگونه می توانم در آزمون های برنامه ای کانون فرهنگی آموزش (قلم چی ) ثبت نام کنم؟

  ثبت نام در آزمون های برنامه ای قلم چی به هیچ پیش نیازی نیاز ندارد.همه دانش آموزان با هر سطح آموزشی و مالی توانایی استفاده از آزمون های برنامه ای قلم چی را دارند و ما برای همه دانش آموزان برنامه خاصی را در نظر گرفتیم.
  ثبت نام در آزمون های برنامه ای قلم چی در سایت قلم چی آنلاین تنها با چند کلیک امکان پذیر است و شما می توانید بعد از وارد کردن شماره تماس خود مراحل ثبت نام را به سادگی انجام دهید.

 • هدف از ارائه ثبت نام غیر حضوری و آنلاین آزمون قلم چی چیست و چه مزیتی دارد؟

  همگام با تغییرات ساختار و نظام آموزشی کشور و تغییر نیاز مخاطبین ما به جهت همه گیری ویروس کووید 19 و سهولت در فرایند های آموزشی ، کانون فرهنگی آموزش قلم چی ثبت نام غیرحضوری دانش آموزان را در دستور کار قرار داده است تا در کنار حفظ سلامتی دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی بتواند بهینه ترین مسیر تکمیل پازل آموزشی را طی کند .ثبت نام غیر حضوری علاوه بر سریع و در دسترس بودن با تخفیفاتی نیز همراه است و مشاورین ما در این خصوص راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.

 • آیا می توان با یک مشاور در خصوص ثبت نام آزمون های قلم چی مشورت کرد ؟

  بله ، مشاورین ما به صورت حضوری ، آنلاین و تلفنی آمادگی ارائه خدمات مشاوره ثبت نام به صورت رایگان را به دانش آموزان عزیز دارا هستند و شما می توانید در ساعات اداری با یکی از مشاورین مجرب ما صحبت کنید .

 • آیا در کنار آزمون قلم چی می توانم از کلاس های هماهنگ استفاده کنم ؟

  بله ، کلاس های هماهنگ در کنار آز مون های برنامه ای از خدمات قلم چی آنلاین می باشد.لطفا جهت ثبت نام کلیک کنید

 • خدمات بورسیه آزمون های برنامه ای کانون فرهنگی آموزش قلم چی شامل چه شرایطی است ؟

  دانش‌آموزان مستعد و سخت‌کوشی که با مشکلات مالی مواجه هستند، می‌تواننداز خدمات برنامه‌ریزی آموزشی،آزمون‌ها و کتب آموزشی کانون به صورت رایگان بهره مند شوند.
  لازم به ذکر است که دانش آموزان استثنایی (نابینا، نیمه بینا، ناشنوا، نیمه شنوا، معلول حرکتی جسمی) بدون شرط معدل از خدمات بورسیه (آزمون های برنامه‌ای و کتاب‌های آموزشی کانون) استفاده خواهند کرد.
  دانش آموزان متقاضی بورسیه در صورت دارا بودن شرایط ذیل می توانند با شماره 02691014141 تماس بگیرند
  الف – شرط معدل : ششم دبستان تا دوازدهم – معدل سال گذشته بالای 18
  یازدهم و دوازدهم هنرستان - معدل سال گذشته بالای 17
  محرز شدن بضاعت مالی ضعیف دانش آموزان بعد از مصاحبه حضوری

  پس از اعتبار سنجی دقیق و بررسی شرایط مالی و تحصیلی دانش آموزان متقاضی ، درخواست بورسیه دانش آموزان برای بررسی نهایی به ستاد مرکزی ارسال می شود. مسیر آموزشی و مالی دانش آموزان در طی سال تحصیلی توسط نمایندگی بررسی می شود و در صورتی که دانش آموزی شرایط مورد انتظار را نداشته باشد از آزمون ها حذف و دانش آموز دیگری جایگزین می شود.

 • پشتیبان و مشاوره آزمون ها شامل چه خدماتی است ؟

  پشتیبان های کانون فرهنگی آموزش در طی سال تحصیلی همراه دانش آموزان هستند و مسیر آموزشی صحیح دانش آموزان را ترسیم می کنند.پشتیبان ها از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور هستند و تجربه و علم کافی همراهی با دانش آموزان را طی سال تحصیلی دارا هستند. در صورتی که دانش آموزان تمایل به استفاده از خدمات مشاوره تخصصی داشته باشند ، مشاورین مجرب و با تجربه کانون فرهنگی آموزش می توانند دانش آموزان را در سال تحصیلی همراهی کنند.

 • آیا خدمات مشاوره تخصصی در سایت ارائه می شود ؟

  بله ، مجربترین مشاورین آموزشی همراه دانش آموزان تا پایان سال تحصیلی خواهند بود .جهت آشنایی با مشاورین و تعیین وقت مشاوره کلیک کنید.

 • برنامه آزمون ها با برنامه مدرسه هماهنگی دارد ؟

  بله ، برنامه ی راهبردی آزمون های کانون حاصل 25 سال تجربه آموزشی و از ابزارهای کاربردی آزمون های برنامه ای است و توسط اقای کاظم قلم چی تدوین و تهیه می شود .
  پیشروی برنامه آزمون ها طی سال تحصیلی به شکلی است که حد اکثر پیوستگی را به با برنامه ی آموزش و پرورش دارد و درصورتی که مدرسه ای از برنامه آزمون عقب تر باشد و دانش آموزان به مباحث مطرح شده نرسیده باشند می توانند به سوالاتی پاسخ دهند که یک گام از آزمون اصلی عقب تر است.

 • در طی سال چند بار امکان مرور کتاب ها وجود دارد؟

  در هر سال تحصیلی حداقل 2 بار تمامی کتاب ها مرور می شود و ایستگاه های جبرانی و سنجشی جهت ارزیابی عملکرد دانش آموزان در برنامه آزمون ها قرار گرفته است .

 • با ثبت نام آزمون های برنامه ای قلم چی کتاب های کمک آموزشی هم شامل دانش آموز می شود ؟

  بله ، هنگام ثبت نام آزمون قلم چی دانش آموزان با توجه به گروه آزمایشی خود مبلغی را برای کتاب های کمک آموزشی پرداخت می کنند که معادل مبلغ پرداختی دانش آموز از طرف قلم چی آنلاین به دانش آموزان اعتبار خرید کتاب هدیه داده می شود و دانش آموزان می توانندکتاب های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

 • چرا باید کتاب های هماهنگ با کانون فرهنگی آموزش قلم چی را تهیه کنم؟

  منبع و ساختار کتاب های کمک آموزشی کانون فرهنگی آموزش سوال های استاندارد کنکور های سراسری سال های گذشته می باشد و کتاب های سایر مقاطع نیز با همین نگرش تهیه و تولید شده اند .با توجه به هدف دانش آموزان که کسب بهترین نتیجه در کنکور سراسری و موفقیت و پیشرفت در آموزش است بهترین منبع برای مطالعه کتاب های کانون فرهنگی آموزش است . اگر چه سایر انتشارات ویژگی های مثبت و موثری دارند اما با توجه به برنامه ی آزمون های برنامه ای و همگام بودن آزمون ها با کتاب های کمک آموزشی و با توجه به نتایج درخشان سال های قبل دانش آموزان کانون در کسب رتبه های تک رقمی کشوری کتاب های کانون بهترین منبع در کنار آزمون های برنامه ای هستند و در مسیر صحیح آموزش همراه دانش آموزان است .

سوالات

آیا سوالی دارید؟


تماس با ما